Dzień Dziecka w Przedszkolu

Chociaż dzień dziecka był 1 czerwca to celebrowanie tego święta w naszym Przedszkolu ciągle trwa . W końcu świętują najważniejsi ! Z tej okazji z samego rana w przedszkolnych salach zjawił się niesamowity gość, który wręczył dzieciom drobne upominki, życząc jednocześnie wszystkiego co najpiękniejsze. Zdrowia, uśmiechu, radości, spełnienia wszystkich marzeń i beztroskiej zabawy. Ale i tu niespodzianki się nie skończyły.
Nie od dziś wiadomo przecież, że najlepszym przyjacielem dziecka jest MIŚ. Wiemy to my, ale wie to także Rada Rodziców, która zorganizowała i pokryła w całości koszty Warsztatów Kreatywnych „Zrób Misia”. Radości było co nie miara, bo tworzenie własnego przyjaciela to prawdziwe wyzwanie ale i mnóstwo zabawy i uśmiechu. Po stworzeniu maskotki, każde dziecko zabrało misia do domu, by od teraz móc przytulać go częściej i spać dłużej.
Dlatego w imieniu własnym ale przede wszystkim naszych dzieci bardzo dziękujemy.

Możesz również polubić…

Skip to content