Dzień Rodziny w Przedszkolu

29 maja br. odbył się w naszym Przedszkolu Festyn z okazji Dnia Rodziny. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko scaliło całą przedszkolną społeczność, ale było także wspaniałą okazją by pokazać na scenie nasze zdolne dzieci, które pod czujnym okiem nauczycielek od dłuższego czasu przygotowywały się do części artystycznej. Po uroczystym przywitaniu gości przez Panią Dyrektor Sylwię Podsiadło nasze Przedszkolaki zaprezentowały piękny program artystyczny, gdzie na scenę mogły zaprosić także wspaniałych Rodziców, którzy odważyli się współuczestniczyć podczas występu. Nagrodzeni oklaskami wszyscy razem udaliśmy się do przedszkolnego ogrodu, gdzie czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Radę Rodziców. Na najmłodszych czekał m.in. dmuchany zamek, malowanie buzi, bańki mydlane, brokatowe tatuaże, konkurencja sportowa, balony czy warkoczyki. Do dyspozycji gości był także bogato zaopatrzony kącik kulinarny, gdzie spróbować można było pysznych ciast przygotowanych przez naszych rodziców oraz popcorn. Dzięki uprzejmości Pana Mateusza Wojnar mogliśmy także spróbować pyszności z grilla, obok którego nie szło przejść obojętnie. Dodatkowo na dzieci czekała nie lada niespodzianka- nowe zestawy zabawek do piasku zakupione przez Radę Rodziców. Nie jesteśmy chyba w stanie wymienić wszystkich, którzy byli zaangażowani i przyczynili się do zorganizowania tego dnia, lecz w imieniu Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników Przedszkola oraz Rady Rodziców serdecznie DZIĘKUJEMY ! To dzięki Wam na buziach dzieci gościł bezustannie uśmiech. Dziękujemy za wspólne, miłe spędzenie czasu, za każdą radość widoczną na twarzach, rozmowę i pomoc. Gdyby nie Wy, nie było by nas. Mamy nadzieję, że w takich samych okolicznościach zobaczymy się za rok.

Możesz również polubić…

Skip to content