Konkurs Pięknego Pisania

W tegorocznym Konkursie zorganizowanym przez nasza szkołę oraz prucheńską świetlicą MGOK w Strumieniu wzięło udział 18. uczniów. Wykorzystano fragmenty „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa, a także świątecznego opowiadania dla najmłodszych. Organizatorzy chcieli stworzyć odpowiedni nastrój, bowiem wyniki zostały ogłoszone po jasełkach, w czasie uroczystego kolędowania w szkole.

W Konkursie, który co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, wzięli udział uczniowie klas 1-3 oraz 4-5, 7-8.  Komisja Konkursowa w składzie Barbara Orkan i Magdalena Penkala przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

KATEGORIA KLASY 1 – 3

1.MILENA
2. MAGDALENA oraz NATALIA
3. AGATA
WYRÓŻNIENIE KRYSTIAN

KATEGORIA KLASY 4 – 5

1 . MACIEJ  oraz JUSTYNA
2. WOJCIECH
3. BŁAŻEJ
WYRÓŻNIENIE VANESSA

KATEGORIA KLASY 6 – 8

1.JULIA  oraz PATRYCJA
2.WIKTORIA , KAROLINA
3. NIKOLA
WYRÓŻNIENIE KATARZYNA

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców oraz świetlicę MGOK.