VI Międzyszkolny Konkurs Kulinarny „Sałatka zdrowia”

W dniu 18 maja br. o godzinie 10:00 w Gminnym Centrum Integracji Wsi Pruchna odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Kulinarny pn.:”Sałatka zdrowia”. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 9 zespołów ze wszystkich szkół podstawowych Gminy Strumień. Tradycyjnie w ramach konkursu uczestnicy mieli przygotować zdrową sałatkę według swojego pomysłu. Jury konkursu w składzie: Maria Gazda, Malwina Witoszek i Marcin Knapik po trudnej naradzie wybrało 3 zwycięskie zespoły. Pierwsze miejsce przypadło ekipie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zabłociu, drugie miejsce otrzymała para ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Strumieniu, a trzecie miejsce trafiło do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Drogomyślu.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez: Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. E. Michalskiej w Pruchnej, Gospodarstwo Ogrodnicze Faruga oraz Ludwig Czekolada sp. z o.o w Skoczowie.

Możesz również polubić…

Skip to content