I Szkolny Turniej Rummicuba za nami :)

W dniu 26 stycznia 2024 r. odbył się I Szkolny Turniej Rummicuba.  Do rozgrywek finalnie przystąpiło 24 uczestników, którzy walczyli o tytuł Szkolnego Mistrza Rummicuba. Uczestnicy reprezentowali w zasadzie wszystkie klasy, a grano bez podziału na kategorie wiekowe. Turniej obejmował 2 rundy po trzy gry.  Uczestnicy turnieju wykazali się bardzo dobrą znajomością zasad gry, przestrzegali zasad fair play, a przede wszystkim dobrze się bawili. Z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej.  A kto wygrał w turnieju? Dowiecie się po feriach.

Dla  każdego z uczestników turnieju przewidziano  dużą czekoladę ufundowaną przez Ludwig Czekolada sp.z o.o. w Skoczowie. Nagrody dla finałowej czwórki, w tym Szkolnego Mistrza, ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły.

 

                   

 

Możesz również polubić…

Skip to content