II Szkolny Turniej Rummikub za nami

W ostatni piątek 14 czerwca br. po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przystąpili do udziału w turnieju Rummikub. Do rozgrywek zgłosiło się 24 uczestników, a finalnie zagrało 19 dzieci, uczniów klas 1- 7 szkoły podstawowej. Po dwóch rundach czterech najlepszych graczy wzięło udział w rundzie finałowej, która wyłoniła laureatów konkursu.
I miejsce przypadło Victorowi Zającowi z klasy 3b,
II miejsce zdobyła uczennica klasy 7 Magdalena Gabzdyl,
III miejsce otrzymał Alexander Górski z klasy 5, natomiast
IV miejsce trafiło do ucznia klasy 1 Michała Andronika.
Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu, a także wszystkim uczestnikom.
Dziękujemy firmie TM Toys za przekazanie „rummikubowych” gadżetów – nagród w konkursie. Równocześnie dziękujemy Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej im. Emilii Michalskiej w Pruchnej za sfinansowanie nagrody głównej w turnieju w postaci gry Rummikub NTG,  a także skoczowskiej fabryce  Ludwig Czekolada sp.z o.o. za przekazanie słodkości – czekolad dla uczestników rozgrywek.

Możesz również polubić…

Skip to content