III Wiosenny Konkurs Recytatorski

Dnia 19 kwietnia br. odbyła się kolejna edycja Wiosennego Konkursu Recytatorskiego. W szranki stanęli uczniowie z klas: 1, 2 b oraz z klasy 3a. W skład komisji konkursowej weszły panie: Sandra Kulawiec, Justyna Konieczny oraz Małgorzata Pocha. Uczniowie zaprezentowali różne wiersze związane z wiosną, ale także dopuszczalna była także była recytacja utworów  związanych z ekologią. Ocenie konkursowej podlegało pamięciowe opanowanie tekstu, interpretacja wiersza oraz ogólny wyraz artystyczny. Pierwsze miejsce jury przyznało Hannie Sośnie z klasy 3a za bogatą interpretację wiersza pt.: ” Przyszła do nas piękna wiosna”, drugie miejsce otrzymała Karolina Miech z klasy 2 b za recytację wiersz pt.: ” Przyjście wiosny”, natomiast trzecie miejsce przypadło Dominikowi Foltynowi  z klasy 1 za recytację wiersza pt.: ” Co to jest ekologia”.

Gratulacje dla laureatów uczestników konkursu. Podziękowania dla wszystkich uczestników wydarzenia, a także dla pań wychowawczyń p. Klaudii Janik, Beaty  Kisiały- Buzek oraz pani Barbary Kocur.

Możesz również polubić…

Skip to content