Znamy już Szkolnego Mistrza Rummicuba 2024

W dniu 29 marca w świetlicy odbyło się ogłoszenie wyników I Szkolnego Turnieju Rummicuba oraz wręczenie nagród finalistom konkursu. Bezapelacyjnie tytuł mistrza przypadł uczniowi klasy pierwszej Szymonowi Cieślikowi. Szymon jako jedyny uczestnik turnieju wygrał w sumie 4 gry zdobywając 4 duże punkty i 265 małych punktów. Drugie miejsce przypadło uczennicy klasy 7 Magdalenie Gabzdyl, trzecie miejsce Alexandrowi Górskiemu z klasy 5, a czwarte miejsce Janowi Tyrytko  również z klasy 5. Laureaci konkursu z rąk pani dyrektor otrzymali pamiątkowe medale i  dyplomy, natomiast Szkolny Mistrz dostał piękną statuetkę z grawerem.

Serdecznie zapraszamy do udziału  w kolejnym turnieju, który odbędzie się  prawdopodobnie już w maju. Trenować do turnieju można na zajęciach Szkolnego Koła Rummicuba w każdy wtorek od godziny 14:25 do 15:20 w sali nr 6.

Możesz również polubić…

Skip to content